O nas

LEA FASHION to sklep z odzieżą dla kobiet ceniących indywidualizm. Znajdziecie u nas najnowsze kolekcje głównie Polskich producentów. Ubrania tworzone są zgodnie z najnowszymi trendami panującymi w świecie mody.

Lea Fashion przez Klientki uważany jest za idealny sklep na zakupy nie tylko pojedynczych rzeczy, lecz pełnych stylizacji. W naszej ofercie znajduje się również bogata oferta biżuterii , galanterii oraz najmodniejsza kolekcja obuwia. Naszą filozofią jest podążanie za najnowszymi światowymi trendami w modzie oraz dostarczanie naszym Klientom obuwia o niepowtarzalnym charakterze i ciekawym stylu, a równocześnie w przystępnych cenach. Proponujemy kompletne stylizacje, które mogą stać się Waszą inspiracją.

LEA FASHION to również prężnie działająca firma stworzona przez ludzi z pasją. Nasz team tworzą pracownicy, którzy nieustannie troszczą się o terminową realizację zleceń, sprawne rozpatrywanie zwrotów oraz Obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Dzięki naszej pracy nieustannie poszerzamy grupę naszych Stałych Klientów.